Bezpečnostní koncepce

Bezpečnostní koncepce od McNeill pro školní aktovky a školní batohy.

DVOJITÝ PÁS MCNEILL

Ke zlepšení bezpečnosti a viditelnost za šera a v noci, mají všechny aktovky a batohy McNeill charakteristický retroreflexní dvojitý pruh, který lemuje školní aktovku kolem do kola. Tento bezpečnostní koncept byl vždy specifický právě jen pro výrobky z dílny...

Bezpečnostní koncepce od McNeill pro školní aktovky a školní batohy.

DVOJITÝ PÁS MCNEILL

Ke zlepšení bezpečnosti a viditelnost za šera a v noci, mají všechny aktovky a batohy McNeill charakteristický retroreflexní dvojitý pruh, který lemuje školní aktovku kolem do kola. Tento bezpečnostní koncept byl vždy specifický právě jen pro výrobky z dílny McNeill a zajišťuje, že nejmenší účastníci silničního provozu jsou lépe vidět na své cestě do školy.

TOLERANCE DLE DIN 58124 - PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ BEZPEČNOST A VIDITELNOST

Bezpečnost je velmi důležitá - zejména pro mladší účastníky silničního provozu. V modelech od McNeill můžete najít nejvyšší klasifikaci DIN 58124, 20% z přední plochy a na boční plochy jsou pokryty fluorescenčního materiálu, 10% předních a bočních ploch s retroreflexních materiálů.

KDYŽ MCNEILL BLIKÁ Blikající světlo nejsou jen módní doplňky, ale zajistití za soumraku a tmy více pozornosti od řidičů a chodců. Některé modely a vzory mají integrované led podsvícení přímo na víku aktovky - Heli, Cutie, magie kůň, Lovely, Greentrac a další motivy...

NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ DŮSTOJNÍK

Nový bezpečnostní důstojníci to jsou blikající světla od McNeill. Ty můžou být kombinováni se všemi modely tašek. Za prvé, je zde červené blikající kruhovité světlo (McNeill přívěsek) s mini karabinou s bílým potiskem psa, a za druhé McNeill Universalní blikající světlo, které lze přepínat a určovat intenzitu blikání. Toto světlo je možné přivevnit na nakýkoliv batoh, aktovku či třeba i kolo.

Zobrazit

Bezpečnostní koncepce V této kategorii není žádné zboží.