Informace pro rodiče

Jak správně postupovat při výběru a koupě školní aktovky či batohu - rady pro rodiče před koupí aktovky / batohu od McNeill.

Informace pro rodiče V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Bezpečnostní koncepce

  Bezpečnostní koncepce od McNeill pro školní aktovky a školní batohy.

  DVOJITÝ PÁS MCNEILL

  Ke zlepšení bezpečnosti a viditelnost za šera a v noci, mají všechny aktovky a batohy McNeill charakteristický retroreflexní dvojitý pruh, který lemuje školní aktovku kolem do kola. Tento bezpečnostní koncept byl vždy specifický právě jen pro výrobky z dílny McNeill a zajišťuje, že nejmenší účastníci silničního provozu jsou lépe vidět na své cestě do školy.

  TOLERANCE DLE DIN 58124 - PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ BEZPEČNOST A VIDITELNOST

  Bezpečnost je velmi důležitá - zejména pro mladší účastníky silničního provozu. V modelech od McNeill můžete najít nejvyšší klasifikaci DIN 58124, 20% z přední plochy a na boční plochy jsou pokryty fluorescenčního materiálu, 10% předních a bočních ploch s retroreflexních materiálů.

  KDYŽ MCNEILL BLIKÁ Blikající světlo nejsou jen módní doplňky, ale zajistití za soumraku a tmy více pozornosti od řidičů a chodců. Některé modely a vzory mají integrované led podsvícení přímo na víku aktovky - Heli, Cutie, magie kůň, Lovely, Greentrac a další motivy...

  NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ DŮSTOJNÍK

  Nový bezpečnostní důstojníci to jsou blikající světla od McNeill. Ty můžou být kombinováni se všemi modely tašek. Za prvé, je zde červené blikající kruhovité světlo (McNeill přívěsek) s mini karabinou s bílým potiskem psa, a za druhé McNeill Universalní blikající světlo, které lze přepínat a určovat intenzitu blikání. Toto světlo je možné přivevnit na nakýkoliv batoh, aktovku či třeba i kolo.

 • Zdravotní koncepce

  Pro McNeill, a i pro náš tým je nesmírně důležité, že naše aktovky jsou vyráběny podle nejnovějších ergonomických poznatků. Každý, kdo vyrábí školní aktovky nese velkou odpovědnost - pokud jde o kvalitu, funkčnost a téměř co je nejdůležitější - pro ergonomicky správné posazení brašny. Často děti jsou na základní škole po mnoho let nuceny k nošení spousty knih tam a zpět a je důležité jim ušetřit na jejich cestě do školy jejich zádům. Takže vyvíjíme školní aktovky a školní batohy v úzké spolupráci s renomovanými odborníky na zadní zdraví. Fyzioterapeutů Werner Krass a Anna Wallmen-KRASS nám poradili již ve fázi vývoje našich školních batohů a vyhodnocovali výsledky našich praktických testů. Takže si můžete být jisti, že jste nejen očekávat, že kvalita McNeill, ale i batohu, mají vynikající odolnost proti opotřebení.

  PERFEKTNĚ SEDÍ V KAŽDÉM OKAMŽIKU - INOVATIVNÍ INTELIGENTNÍ FLEX NOSNÝ SYSTÉM PODLE MCNEILL

  S naším odborníky Werner Krass a Anna Wallmen-Krass dva uznávaní fyzioterapeuti jsme si dali za cíl vyvinout zcela nový systém zavěšení. Výsledkem této spolupráce je nosný systém SmartFlex s 3-bodové ergonomii. S nosným systémem inteligentní Flex, školní aktovka může být rychle a flexibilně přizpůsobená potřebám a postavy dítěte. Zadní polštář se přizpůsobí obrysu zad a tři opěrné plochy zajišťují bezpečné a ergonomicky správné sezení, zároveň poskytují dobré větrání. Další podporu je pružné nastavitelný hrudní a bederní pásu. Pánevní pás je také odnímatelný. Tak jednoduše dokonalý komfort při nošení může být. K dispozici je nosný systém SmartFlex s 3-bodové ergonomie v našich modelech ERGO Light COMPACT flex a ERGO Light (bez bederního pádu).

  Ergonomický koncept McNeill


  SPRÁVNÉ BALENÍ PERFEKTNĚ SEDÍ V AKTOVCE- JAK USNADNIT ŠKOLU SVÉMU DÍTĚTI

  Pokud jde o výběr školní aktovkz, chutě jsou velmi odlišné. Ale děti mají nejen osobní vkus, ale také osobní postavu. To je důvod, proč tam jsou také různé modely aktovek McNeill. Dobře polstrované ramenní popruhy zajistí dokonalé přilnutí brašnu a stabilizaci vzadu na cestách, ale navíc máme několik tipů pro užitečné plnění batohu s cílem usnadnit školní den vašeho dítěte:

  - Zjednodušeně řečeno: Nejtěžší školní veci dávat co nejblížeji k zadní části aktovky či batohu. Knihy, domácí deník a penály. Přichystaný oběd a láhev s vodou, například vkládat do bočních kapes.

  - Vezměte jen to, co skutečně potřebují. Pro optimální rozložení hmotnosti a úlevu vašeho dítěte by měla být aktovka naplněna pouze knihami, které mají mít ve škole. Poraďte se se svým dítětem a na základě časového harmonogramu, co nutně potřebuje do školy a co může nechat doma.

  - Zkontrolujete komfort postoj Vašeho dítěte spolu se školní aktovkou. Ujistěte se, že školní batoh hodí správně. Brašnu by měla skončit s rameny a pevně. Brašnu byl bez pasu a hrudní popruh mají perfektně sedí. Z tohoto důvodu se doporučuje, aby vaše dítě nese brašnu před nákupem ke vzorku. Zeptejte se svého prodejce McNeill. Dokáže poradit perfektní školní tašku pro vaše dítě.