Made in Germany

My v McNeill vyrábíme v Německu po celá léta. Všechny McNeill školní aktovky. školní batohy a příslušenství vyrábíme s láskou a péčí v našich dvou závodech v Německu. Naše výroba se provádí s přísnou kontrolou kvality a dodržování všech zákonných Německých požadavků. Sofistikovaná technologie, vysoká kvalita výroby a vysoce módní vzory jsou prot...

My v McNeill vyrábíme v Německu po celá léta. Všechny McNeill školní aktovky. školní batohy a příslušenství vyrábíme s láskou a péčí v našich dvou závodech v Německu. Naše výroba se provádí s přísnou kontrolou kvality a dodržování všech zákonných Německých požadavků. Sofistikovaná technologie, vysoká kvalita výroby a vysoce módní vzory jsou proto standardní součástí všech našich produktů vyrobených podle McNeill. Celý tým McNeill s jeho zkušenostmi toto vše zajišťuje. Následující Film ukazuje, jak jsou naše školní tašky vyráběny v Německu.

Výrobci Balíkové, tam jsou některé z nich. Ale jediný, kdo dokončil více než 40 let své brašnu v Německu - takže opravdu „Made in Germany“ - a to je McNeill. Po mnoho let jsme se vědomě soustředit na výrobní lokality Německo. Každý den, lidé pracují pro nás s velkým množstvím odborných znalostí a odhodlání na „školní zábavy od začátku“. A proto sofistikované technologie a standardní vysokou kvalitu produkce pro všechny školní tašky vyrobené podle McNeill.

MCNEILL PRODUKUJE SVOU BRAŠNU „MADE IN GERMANY“ - PROČ NĚMECKO JE TAK DŮLEŽITÉ JAKO UMÍSTĚNÍ

Módní design, kvalita a aktovka „Made in Germany“. Který může jen McNeill. Protože jsme jediným významným výrobcem, jehož školní tašky jsou vyrobeny v Německu více než 40 let. Všechny schoolbags McNeill jsou vyráběny v sídle firmy v hesenského města Hainburg a do pobočného závodu v Brandenburgu Eberswalde - a to má několik důvodů. Sofistikovaná technologie, vysoká kvalita výroby a v neposlední řadě i desítky let zkušeností našich zaměstnanců zajistí, aby v McNeill vytvořit inovační, sofistikované, vysoce kvalitní, vysoce módní školní tašky. Náš recept na úspěch: jako vlastník řízené rodinný podnik jsme spolu na kvalitu a odpovědnost. To je důvod, proč jsme cvičit naše odborníky také jako vy - protože kdo dělá učení pod McNeill, učí řemeslník zručnost od základů, takže můžeme vždy poskytnout obvyklou kvalitu McNeill. Více než 40 let kvalifikované výroby v Německu a na vášeň, takže McNeill je jedním z lídrů na trhu v Německu. Az tohoto důvodu jsme také v následujících letech zcela na brašně „Made in Germany“. To je školní bavit od samého začátku!

TÝM MCNEILL - ÚSPĚŠNÝ SPOLEČNĚ

Vyrábíme brašny na dvou místech: v Hesse Hainburgu a ve Braniborské Eberswalde. Na obou místech, můžeme počítat s asi 200 lidí, z nichž některé jsou již desítky let s námi, nebo jste provedli jejich školení s námi. Každý zaměstnanec je součástí celku a tím i součástí našeho úspěchu. Pro nás to znamená, že se můžeme spolehnout na tým, který značku McNeill žije s nadšením a je obeznámen se všemi podrobnostmi o výrobě. Pro zapnutí, to znamená, že se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu McNeill. Dobře vyškolený personál, silný závazek a vášeň pro brašny vám zaručí výrobky, které jsou více než jen školní tašky. Vzhledem k tomu, v McNeill klade nejen hodně lásky, ale i celý zážitek našich zaměstnanců. To je kvalita "Made in Germany".

Zobrazit

Made in Germany V této kategorii není žádné zboží.