Značka McNeill

O nás Již více než 35 let vyrábíme inovační, sofistikované a kvalitní školní aktovky a batohy. Všechny McNeill školní aktovky a batohy vyrábíme s láskou a péčí v našich dvou závodech v Německu, proto všechny školní potřeby McNeill jsou Made in Germany. Jsme rádi, že toto můžeme říci a chceme, aby existence této skutečnosti bylo především zárukou...

O nás Již více než 35 let vyrábíme inovační, sofistikované a kvalitní školní aktovky a batohy. Všechny McNeill školní aktovky a batohy vyrábíme s láskou a péčí v našich dvou závodech v Německu, proto všechny školní potřeby McNeill jsou Made in Germany. Jsme rádi, že toto můžeme říci a chceme, aby existence této skutečnosti bylo především zárukou kvality výroby top-módního designu přímo pro děti, a aby hlavně děti toto vše pocítili a ocenili.

historie CEO Thorsten H. Krause Champion je kůže mistr řemeslník, kdy základy své řemeslné činnosti založil v roce 1963. V té době se vyráběly ručně především kožené nákupní tašky. Důsledně a s věnováním byl zřízen moderní workshop v rychle se rozvíjející společnosti a od roku 1975 se specializujeme výhradně na výrobu školních aktovek, školních batohů a školního příslušenství.

Patronem McNeill byl jorkšírský teriér, rodinný pes rodiny Krausových. Tento pes vyskočil náhodně na první reklamní focení přímo do obrazu a tak se problém dosud nevyřešeného názevu byl vyřešen: Značka McNeill se právě narodila. Ten samý týden jméno McNeill byla registrována a je chráněna na mezinárodní úrovni jako slovní ochranná známka, jako grafický symbol a slovního pojmenování. Kromě tohoto pojmenování už nebylo ponecháno náhodě vůbec nic.

McNeill školní aktovky musí zajistit, aby děti bavilo chodit do školy, a svůj první den si navždy i díky jedinečné školní aktovce uchovat v paměti.

Technické normy a praktické podrobnosti jsou záležitostí, které hrají důležitou roli, ale také módní design vždy hrála významnou roli v McNeill. McNeill se stará o potřeby školních dětí, McNeill se snaží myslet na to, aby se dosáhlo vkusu dětí, a tím získat jejich srdce ve světě fantazie.

McNeill z dvojitého pásu V McNeill dvojité pruhy jsou charakteristické pro každý kus McNeill školní aktovky, které jsou typické pro všechny McNeill aktovky a důležitým faktorem pro bezpečnosti. Charakteristický reflexní dvojitý pruh běží kolem školní tašky zajišťuje větší bezpečnost při soumraku a za svítání.


McNeill dokazuje že škola může být zábavná už od samého začátku.

Zobrazit

Značka McNeill V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Proč McNeill

  Je zde hodně důvodů proč je značka McNeill tou nejlepší pro Vás i Vaše dítě.

  Pro McNeill, a i pro náš tým je nesmírně důležité, že naše aktovky jsou vyráběny podle nejnovějších ergonomických poznatků. Každý, kdo vyrábí školní aktovky nese velkou odpovědnost - pokud jde o kvalitu, funkčnost a téměř co je nejdůležitější - pro ergonomicky správné posazení brašny. Často děti jsou na základní škole po mnoho let nuceny k nošení spousty knih tam a zpět a je důležité jim ušetřit na jejich cestě do školy jejich zádům.

  Takže vyvíjíme školní aktovky a školní batohy v úzké spolupráci s renomovanými odborníky na zadní zdraví. Fyzioterapeutů Werner Krass a Anna Wallmen-KRASS nám poradili již ve fázi vývoje našich školních batohů a vyhodnocovali výsledky našich praktických testů. Takže si můžete být jisti, že jste nejen očekávat, že kvalita McNeill, ale i batohu, mají vynikající odolnost proti opotřebení.

 • Made in Germany

  My v McNeill vyrábíme v Německu po celá léta. Všechny McNeill školní aktovky. školní batohy a příslušenství vyrábíme s láskou a péčí v našich dvou závodech v Německu. Naše výroba se provádí s přísnou kontrolou kvality a dodržování všech zákonných Německých požadavků. Sofistikovaná technologie, vysoká kvalita výroby a vysoce módní vzory jsou proto standardní součástí všech našich produktů vyrobených podle McNeill. Celý tým McNeill s jeho zkušenostmi toto vše zajišťuje. Následující Film ukazuje, jak jsou naše školní tašky vyráběny v Německu.

  Výrobci Balíkové, tam jsou některé z nich. Ale jediný, kdo dokončil více než 40 let své brašnu v Německu - takže opravdu „Made in Germany“ - a to je McNeill. Po mnoho let jsme se vědomě soustředit na výrobní lokality Německo. Každý den, lidé pracují pro nás s velkým množstvím odborných znalostí a odhodlání na „školní zábavy od začátku“. A proto sofistikované technologie a standardní vysokou kvalitu produkce pro všechny školní tašky vyrobené podle McNeill.

  MCNEILL PRODUKUJE SVOU BRAŠNU „MADE IN GERMANY“ - PROČ NĚMECKO JE TAK DŮLEŽITÉ JAKO UMÍSTĚNÍ

  Módní design, kvalita a aktovka „Made in Germany“. Který může jen McNeill. Protože jsme jediným významným výrobcem, jehož školní tašky jsou vyrobeny v Německu více než 40 let. Všechny schoolbags McNeill jsou vyráběny v sídle firmy v hesenského města Hainburg a do pobočného závodu v Brandenburgu Eberswalde - a to má několik důvodů. Sofistikovaná technologie, vysoká kvalita výroby a v neposlední řadě i desítky let zkušeností našich zaměstnanců zajistí, aby v McNeill vytvořit inovační, sofistikované, vysoce kvalitní, vysoce módní školní tašky. Náš recept na úspěch: jako vlastník řízené rodinný podnik jsme spolu na kvalitu a odpovědnost. To je důvod, proč jsme cvičit naše odborníky také jako vy - protože kdo dělá učení pod McNeill, učí řemeslník zručnost od základů, takže můžeme vždy poskytnout obvyklou kvalitu McNeill. Více než 40 let kvalifikované výroby v Německu a na vášeň, takže McNeill je jedním z lídrů na trhu v Německu. Az tohoto důvodu jsme také v následujících letech zcela na brašně „Made in Germany“. To je školní bavit od samého začátku!

  TÝM MCNEILL - ÚSPĚŠNÝ SPOLEČNĚ

  Vyrábíme brašny na dvou místech: v Hesse Hainburgu a ve Braniborské Eberswalde. Na obou místech, můžeme počítat s asi 200 lidí, z nichž některé jsou již desítky let s námi, nebo jste provedli jejich školení s námi. Každý zaměstnanec je součástí celku a tím i součástí našeho úspěchu. Pro nás to znamená, že se můžeme spolehnout na tým, který značku McNeill žije s nadšením a je obeznámen se všemi podrobnostmi o výrobě. Pro zapnutí, to znamená, že se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu McNeill. Dobře vyškolený personál, silný závazek a vášeň pro brašny vám zaručí výrobky, které jsou více než jen školní tašky. Vzhledem k tomu, v McNeill klade nejen hodně lásky, ale i celý zážitek našich zaměstnanců. To je kvalita "Made in Germany".