Vyhledat podle modelu

Najděte si školní aktovku nebo batoh podle určitého modelu. Každý model má svá specifika a až pak si vyberte svůj vysněný motiv.

Vyhledat podle modelu Počet produktů: 26

Podkategorie

 • Ergo Light 912 S

  Speciální model Ergo Light 912 S s váhou pouze 900g! Jedná se o odlehčenou školní aktovku pro děti s výškou 110 až 115 cm.

 • Ergo Light Pure

  Ergo Light Pure (dříve Plus) - větší bráška oproti Ergo Light S 912. Má hmotnost přibližně 1150 g a objem je asi 20 L. Svoji velikostí je tedy vhodná od 1. třídy až do 4. třídy. Má speciální ergonomickou bederní výztuž oproti Ergo Light S 912. O proti S 912 se ještě liší v přítomnosti další vnitřní organizační kapsy. 

 • Ergo Explorer

  Ergo Explorer (vylepšená nejvyšší řada - nahrazuje předchozí řadu Light Compact Flex). Model s integrovanými kapsy uvnitř aktovky. Podle Německého výrobce je toto je nejlepší model od McNeill. V tomto modelu najdete vyvážený poměr všech kladných vlastností školní aktovky se školním batohem a je to historicky první aktovka od McNeill s první přední velkou kapsou na svačinu.

  Představení nového typu Ergo Explorer (model 2019)  Představení staršího typu Light Compact Flex (model 2017-2018)

 • Ergo Primero

  Ergo Primero (Jde o vylepšenou řadu, starší řada byla Ergo Light Move) - jedinečný školní batoh od 1. třídy který Vás nadchne prostorem, svoji funkčností a výbornou hmotností, jen 1 Kg.  Představení nového modelu Ergo Primero (DE originál)

 • Ergo Primero McLight

  Ergo Primero McLight - Školní batoh s vizuálně obohacen o světelné trubice pro co nejvyšší bezpečnost při šeru.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek