Školní aktovky

Školní aktovky od 1. třídy až do 4 třídy od Německého výrobce McNeill.

Školní aktovky Počet produktů: 71

Podkategorie

 • Ergo Light 912 S

  Model Ergo Light 912 S představuje nejlehčí variantu ze všech nabízených modelů. Má pouze 900 gramů a přitom si drží plný komfort, kvalitu a prostorný vnitřek. 

  Představení řady školních aktovek Ergo Light 912S

  Protože model 912S je nejprodávanější díky své nízké hmotnosti, další video je zde:

 • Ergo Light Pure

  Ergo Light Pure (předtím bylo označení Plus) je větší bráška modelu 912. Je o 250 gramů těžší a o 2,5 litru prostornější. Oproti modelu 912 má o jednu vnitřní kapsu více a další úchyt přímo na klopě aktovky. Pokud má vaše dítě výšku vyšší jak 120 cm, doporučujeme právě tento model. Model Pure oproti dřívějšímu modelu Plus se vyznačuje ještě lepšími ergonomickými vlastnosti a lépe "padne" na záda. Dále došlo k zúžení tvaru.

  Představení řady školních aktovek Ergo Light Pure

 • Ergo Explorer

  Ergo Explorer (Modelová vylepšená řada 2019, která nahrazuje starší řadu Ergo Light Compact Flex) - Představuje model bez vnějších bočných kapes. Boční kapsy na jídlo a pití jsou integrované do aktovky. Novinkou je přední velká kapsa rovněž například na svačinu nebo penál. Kapsy jsou široké a dlouhé, takže se do nich vejde téměř cokoliv. Do velké přední kapsy se toho opravdu dost vejde. Toto je nejdokonalejší model od výrobce McNeill protože kombinuje to nejlepší od školní aktovky a školního batohu!

  Představení řady školních aktovek Explorer

  Ergonomický systém SmartFlex

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 71 položek