Ergo Light Leather
Ergo Light Leather

Ergo Light Leather - Výjimečná školní aktovka pouze z pravé broušené kůže a přesně podle Vašich představ. Navrhněte si aktovku přesně tak jak jste si ji vysnili.

Po mnoho let, jsou školní aktovky McNeill na vrcholu oblíbenosti (především na domácí půdě v Německu a v Rakousku) díky své odhodlané práci dát svým produktům opravdu tu nejlepší možnou péči. Jako rodiná firma McNeill dáváme spoustu vášně, srdce a duše do rozvoje našich školních aktovek i batohů a to hlavně pro nejmladší školáky.

Aby nezapomenutelný zážitek mohl začít s něčím speciálním, představujeme Vám omezenou kolekci podle McNeill ERGO Light Leather. Ergo Light Leather brašna je ideální pro děti a rodiče, kteří hledají něco zvláštního a individuální. Toto je absolutní Vrchol.

Na žádost sobě individuální, s Vaším textem všitím do pravé kůže, nebo datem zápisu. Batohu může být přizpůsoben barevně i s rámem a poté se vyrábí samostatně a ručně v naší továrně McNeill v západním Německu. Takže Vaše první školní aktovka bude exkluzivní, stylová a hlavně jedinečná. Více jedinečnost od prvního dne, aby nikdo nikdy nezapomenul...

Ergo Light Leather Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky